CS link

14.7.2009

Registrace CS link karty

Filed under: — admin @ 16.08

Po zakoupení a zprovoznění Vašeho satelitního kompletu je nutná registrace (aktivace) karty CS link. Bez registrace karty fungují pouze určitou dobu – věnujte tudíž pozornost této operaci. Aktivace karty je bezplatná,  zavazuje pouze k plnění všeobecných podmínek společnosti.

Možnosti aktivace karet CS link

Internetová aktivace karty CS link

Klikněte na odkaz registrace karty CS link a zadá se volba nový zákazník. Následně se zadá číslo dekódovací kary a pokračuje se stisknutím tlačítka pokračovat. Na stránce, která se dále objeví se vyplní údaje jako jméno, příjmení adresa a emailový kontakt. V údajích o aktivaci karty se zadá variabilní symbol televizního poplatku, použití karty atd. Na dalších stránkách se může rovnou přidat objednávka na placené programy. Aktivaci lze zkontrolovat na výše uvedené stránce.

SMS aktivace

Na kartě se nachází stírací plocha, která se setře a pod ní se nachází aktivační kód. Kód se odesílá SMS zprávou ve tvaru CSLINK REG cislokarty kodSMS Jméno Příjmení PSČ obec Ulice čislodomu. SMS se odesílá na číslo 9035507. Cena SMS je 7Kč. Pro Slovenskou republiku je číslo 7034 a cena je 0,20 Euro

Aktivace písemná

Vyplní se formulář, který je přibalen ke kartě a odešle.

Aktivace telefonická

Zavolá se na tel. 848 200 200 a s operátorkou se vyplní údaje.

Přejeme příjemnou registraci Vaší nové karty CS link

CS link úvod

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

Powered by WordPress